Zapisz się

» ZAJĘCIA

REZERWACJA ZAJĘĆ

REZERWACJA MIEJSC JEST OBOWIĄZKOWA!

(na każdych zajęciach obowiązuje limit osób)

WAŻNE !!!

Chodzisz do nas na zajęcia?

Nie zakładaj nowego konta!

(przywróć hasło lub napisz do nas – pomożemy)

Konto zakładamy z danymi osoby trenującej!

2. wejdź w GRAFIK, wybierz zajęcia i zarezerwuj miejsce.

3. jeżeli kupiłeś karnet online – zarezerwuj tyle zajęć ile jest w karnecie.

jeżeli coś Ci wypadło, odwołaj rezerwację.

KARNETY

Wszystkie karnety są ważne miesiąc.

(30 dni od pierwszego wejścia)

Karnety obowiązują na wszystkie zajęcia z grafiku.

Przy zakupie pierwszego karnetu obowiązkowy jest zakup karty Movement Arena → dostępna na recepcji → cena 10 zł

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?

KONTAKT

W razie pytań i problemów pisz i dzwoń do nas!

Chętnie pomożemy 🙂

biuro@movementarena.pl

798-798-882

GRAFIK ZAJĘĆ

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

PARKOUR

Poznaj specjalne techniki Parkour, dzięki którym pokonasz każdą przeszkodę i dostaniesz się, gdzie tylko zechcesz. Pokonaj trasę przeszkód z punktu A do B w szybki i sprawny sposób! Zostań prawdziwym ninja!

ZLOT PARKOUR

Wpadnij poskakać na luzie i poznaj innych uczestników zajęć! Zloty mają charakter freestylowy, każdy skaczę tak jak potrafi, a w między czasie rodzą się ciekawe wyzwania lub trasy.

AKROBATYKA

Chcesz nauczyć się salta? Akrobatyka jest dla Ciebie! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw na bezpiecznym sprzęcie. Airtrack, trampoliny, basen z gąbkami, materace oraz co najważniejsze nasi doświadczeni trenerzy.

FREERUNNING

Uwolnij swoją kreatywność i daj się ponieść fantazji w pokonywaniu przeszkód. Naucz się korzystać z przeszkód w ciekawy efektowny sposób. Salta przez przeszkody, salta od ściany czy kreatywne przejścia. Tego wszystkiego możesz się nauczyć tylko u nas!

KALISTENIKA

Chcesz zbudować prawdziwą siłę? Przyjdź na kalistenikę! Nasi trenerzy nauczą Cię podstaw treningu z własnym ciałem, pomogą zbudować siłę i wymarzoną, umięśnioną sylwetkę, a także spalić tłuszcz.

STRETCHING

Czujesz się obolały i spięty? Miałeś ciężki trening? Przyjdź na rozciąganie, uwolnij się od bólu i rozciągnij mięśnie.

NINJA KIDS

Naucz się pokonywać przeszkody znane z programu NINJA WARRIOR  pod okiem doświadczonych zawodników ninja w wersji dla dzieci. Poznasz specjalne techniki, dzięki którym przejdziesz tor szybciej i łatwiej. Dodatkowo wzmocnisz siłę ramion i będziesz świetnie się bawił!

NINJA DOROŚLI

Naucz się pokonywać przeszkody znane z programu NINJA WARRIOR  pod okiem doświadczonych zawodników ninja w wersji dla dorosłych. Poznasz specjalne techniki, dzięki którym przejdziesz tor szybciej i łatwiej. Dodatkowo wzmocnisz siłę ramion i będziesz świetnie się bawił!

TRENING DOROŚLI

Poznaj specjalne techniki Parkour, dzięki którym pokonasz każdą przeszkodę i dostaniesz się, gdzie tylko zechcesz. Pokonaj trasę przeszkód z punktu A do B w szybki i sprawny sposób! Zostań prawdziwym ninja!