Najlepsze zajęcia parkour w całym Trójmieście! 

PARKOUR 

jest formą aktywności psychofizycznej polegająca na bezpiecznym, efektywnym i szybkim przemieszczaniu się w każdym terenie z punktu A do B. W parkour rozwijamy takie cechy jak szybkość, kondycja, zręczność, siła, gibkość, skoczność, potrzebnych nam do wykonywania technik przemieszczania się. Parkour to także kształtowanie charakteru i przełamywania barier psychicznych. 

FREERUNNING 

Freerunning jest to sztuka przemieszczania się po przeszkodach używając przy tym efektownych ruchów takich jak salta i ciekawe przejścia. Tutaj już nie chodzi o czas, a o to jak bardzo ciekawy i efektowny będzie Twój ruch!

 

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez członków Klubu Sportowego Movement. Klub działa już od 2011 roku, natomiast sama pasja oraz zamiłowanie do tej dziedziny sportu zrodziło się dużo wcześniej. Jesteśmy pionierami w zakresie prowadzenia warsztatów z tej dziedziny, nie tylko w Trójmieście, ale również w całej Polsce. Jako pierwsi w Polsce zorganizowaliśmy kurs instruktora parkour i możemy przekazywać nasz warsztat wszystkim trenerom w Polsce. Dodatkowo nasi trenerzy z sukcesami występują na licznych zlotach parkourowych w Polsce jak i za granicą!

Klub Sportowy Movement, to także grupa pokazowa, cyklicznie występująca na wielu ważnych eventach. Być może i Twoja pociecha wystąpi kiedyś razem z nami?

Dlatego na pierwszej w Polsce wewnętrznej strefie parkour odbywają się aż 27 godzin zorganizowanych zajęć tygodniowo! To wszystko znajdziecie na powierzchni ponad 400 m2. Przenieście się razem z nami do świata parkour!

 STREFA PARKOUR

Zadzwoń

798 798 882​