Najlepsze zajęcia parkour w całym Trójmieście! 

PARKOUR 

jest metodą treningową polegająca na bezpiecznym, efektywnym i szybkim przemieszczaniu się z punktu A do punktu B. Dyscyplina ta polega na rozwijaniu umiejętności pokonywania przeszkód i dopasowywaniu swoich ruchów do otoczenia. W parkour rozwijamy zdolności takie jak: szybkość, kondycję, zręczność, siłę, gibkość, skoczność, sprawność fizyczną, pewność siebie oraz samokontrolę. Parkour to także kształtowanie charakteru i przełamywania barier psychicznych.

FREERUNNING 

Freerunning jest sztuką pokonywania przeszkód wykorzystującą efektowne i trudne tricki takie jak salta czy flipy. Osoby trenujące freerun patrzą na przeszkodę z zamysłem pokonania jej, w jak najbardziej efektowny i wyjątkowy sposób.

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez członków Klubu Sportowego Movement. Klub działa już od 2011 roku, natomiast sama pasja oraz zamiłowanie do tej dziedziny sportu zrodziło się dużo wcześniej. Jesteśmy pionierami w zakresie prowadzenia warsztatów z tej dziedziny, nie tylko w Trójmieście, ale również w całej Polsce. Jako pierwsi w kraju zorganizowaliśmy kurs instruktora parkour i możemy przekazywać nasz warsztat wszystkim trenerom w Polsce. Dodatkowo nasi trenerzy z sukcesami występują na licznych zlotach parkourowych w Polsce jak i za granicą!

Klub Sportowy Movement, to także grupa pokazowa, cyklicznie występująca na wielu ważnych eventach. Być może i Twoja pociecha wystąpi kiedyś razem z nami?

Dlatego na pierwszej w Polsce wewnętrznej strefie parkour odbywają się tygodniowo aż 27 godzin zorganizowanych zajęć! To wszystko znajdziecie na powierzchni ponad 400 m². Przenieście się razem z nami do świata parkour!

TERMINY ZAJĘĆ

zadzwoń

798 798 882​