ZAWODY OCR 100

MOVEMENT CHALLENGE

Zapraszamy na zawody wchodzące w skład ligi OCR100 2023. Są to ostatnie z 4 zawodów tej ligi. Zapisy są otwarte dla każdego, jednak zawodnicy ligowi rywalizują dodatkowo w rankingu ligowym.

CENA: 149 zł

KATEGORIE:

Open: 14+
Junior: 14 – 18 lat
Master: 39+

Kategoria Open zawodów jest kategorią główną i w tej kategorii rywalizuje każda osoba startująca w zawodach.
Wszyscy zawodnicy dokonują zapisów na kategorię Open.

Podium Open jest głównym podium, a dodatkowym podium będzie Junior i Master.

PAKIET STARTOWY:

Koszulka (UWAGA: Dostępna tylko dla osób, które zapisały się przed 20.09.2023!)

Napój

Batonik

ZASADY RYWALIZACJI:

  1. Każdy z zawodników ma 2 biegi w eliminacjach. Limit czasu na tor to 2 minuty. Do każdej przeszkody zawodnicy mają 2 podejścia.
  2. Do finału OPEN przechodzi 8 najlepszych kobiet i 8 najlepszych mężczyzn. Kategorie Junior i Masters nie mają swoich finałów. W momencie gdy zawodnicy z tych kategorii dostaną się do finału OPEN, walczą oni o podium OPEN i podium swojej kategorii.
  3. W przypadku kiedy tylko jedna osoba z kategorii Junior i/lub Master dostanie się do finałów OPEN, ta osoba zajmuje pierwsze miejsce na podium swojej kategorii, a reszta jest ustalana na podstawie wyników z eliminacji.
  4. Osoby z kategorii Junior i/lub Master, które przeszły do finału OPEN, walczą o miejsca w kategorii OPEN oraz swojej kategorii. Kolejne miejsca na podium kategorii Junior/Master (dot. zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do finału OPEN) wyłonione zostaną na podstawie czasów z eliminacji tych kategorii.
  5. W finałach zawodnicy mają 1 bieg.