Zajęcia pozalekcyjne - Akrobatyka

Zajęcia są kierowane z reguły do dzieci, natomiast jesteśmy otwarci, aby otwierać nowe sekcje również dla osób dorosłych. Dostosujemy się do Państwa potrzeb.

Jest możliwość również utworzenia dodatkowych grup specjalnych – szkoły tańca, warsztaty czy dodatkowe lekcje specjalistyczne dla odpowiednich grup wiekowych.

Zajęcia z akrobatyki to świetna alternatywa dla innych sportów indywidualnych w Suwałkach. Przy świetnie wyposażonej sali oraz wyszkolonej kadrze trenerskiej Twoje dziecko może stać się mistrzem w tej dziedzinie!

Zajęcia są dla dzieci w wieku 7+, które mają predyspozycje ruchowe oraz niezmierzone pokłady energii.

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze to nie tylko świetna atrakcja dla dzieci, ale również miejsce wydarzeń sportowych jak warsztaty, zloty czy szkolenia w zakresie akrobatyki czy gimnastyki.

Godzina Wiek Krótki opis grupy
17:00 – 18:00 7 – 14 lat Grupa Początkująca -tutaj zaczynamy naszą przygodę z akrobatyką sportową. Dzieci z tej grupy uczą się przede wszystkim wykorzystywać trampoliny do rozwoju ruchowego. Z tej grupy dzieci zostają przeniesione do grupy zaawansowanej po osiągnięciu odpowiedniego poziomu.
18:00 – 19:00 7 – 14 Lat Grupa Zaawansowana -dzieci, które wkroczyły już w świat sportu i mają większy wachlarz doświadczeń i możliwości. Tutaj dziecko szybko rozwinie swoje zainteresowanie ruchem profesjonalnym.
19:00 – 20:00 15+

Grupa starsza zaawansowana – w tej grupie uczestnicy uczą się już powoli samodzielnej pracy nad własnym ciałem. Dodatkowo trening opiera się na indywidualnym rozwoju uczestnika. Każdy z nich dostaje odpowiednie zadanie dopasowanego do jego poziomu.