ZAJĘCIA

GRAFIK

Lubisz się ruszać? Chciałbyś umieć bezpiecznie i w łatwy sposób pokonywać przeszkody? Tęsknisz za wspinaniem się na drzewa i trzepaki?
Na zajęciach parkour rozwijamy zdolności takie jak: szybkość, kondycję, zręczność, siłę, gibkość, skoczność, sprawność fizyczną, pewność siebie oraz samokontrolę. Parkour to także kształtowanie charakteru i przełamywania barier psychicznych, a wszystko to podczas doskonałej zabawy.

Najmłodsza grupa adeptów Movement.

Jeżeli Twoje dziecko lubi się ruszać, ma nieskończone pokłady energii, nieustannie wspina się na różne rzeczy, albo po prostu szuka aktywności dla siebie, to idealne zajęcia dla niego.
Na zajęciach nauczymy się jak poprawnie się poruszać, bezpiecznie upadać, poprawimy zdolności motoryczne, kondycję oraz wytrzymałość, a wszystko to ubrane w doskonałą zabawę.

Trening siłowo-wytrzymałościowy z użyciem masy własnego ciała.

Trening z ciężarami nie jest dla Ciebie? Chciałbyś być sprawny, lepiej wyglądać, czuć się 15 lat młodziej? Kalistenika będzie idealnym rozwiązaniem. Jest to naturalna i bezpieczna forma ćwiczeń dla naszego organizmu, ma pozytywny wpływ na układ krwionośny człowieka oraz kształtuje mięśnie, równowagę, zwinność i koordynację. Brak zewnętrznych obciążeń redukuje możliwość wystąpienia kontuzji, a dodatkowo pozwala wspaniale poznać własny organizm.

Dla wszystkich którzy chcą nauczyć się podniebnych akrobacji!
Na zajęciach będziemy pracować nad poprawą sylwetki, koordynacją ruchową, siłą i wytrzymałością. Nauczymy się od podstaw elementów akrobatycznych, a po osiągnięciu odpowiedniej pewności siebie przejdziemy do nauki trudniejszych ewolucji.

Movement Arena to idealne miejsce do rozwoju swojego ciała, jego siły, kondycji, dynamiki i mobilności. W tym wszystkim, poza profesjonalnym sprzętem i znakomitymi warunkami, mogą pomóc Ci Nasi trenerzy!

Lubisz rywalizację i dynamiczną rozgrywkę? Zapraszamy na treningi Squash.

U NAS MOŻESZ WSZYSTKO!