O NAS

Paweł, jeden z założycieli Klubu Sportowego "Movement", obecnie jego Prezes i zarazem szef Movement Areny. Dzięki niemu kręci się Movement Arena, a wraz z nią Ziemia. Źródło uśmiechu, nieustającej motywacji, eksplozja pomysłów i wulkan energii. Jego idee połączone z entuzjastycznym i prężnym działaniem to nieoceniony wkład w rozwój polskiego parkour. Można tytułować "Roziak" 🙂

Paweł "Roziak" Roziewski

Prezes

Tomasz, jeden z założycieli Klubu Sportowego "Movement", z wykształcenia statystyk. Jego analityczny umysł odpowiada za realizację wielu pomysłów i planów związanych z naszą długoletnią Movementową historią. Inicjator wielu idei które mocno wpłynęły na polski parkour. Odpowiedzialny m.in. za prowadzenie strony Parkour Portal, zarządzanie Polską Federacją Parkour i Freerun. Wszystko to nie przeszkadza mu w stałym inicjowaniu działań mających zasięg międzynarodowy.

Tomasz "Borówa" Dąbrowski

Wiceprezes

Radek to człowiek bez którego Movement Arena nie byłaby tak prężnie działającą placówką. Można go tu spotkać praktycznie codziennie - zawsze powita uśmiechem i Arenową "piątką"! Koordynuje, zarządza, buduje i remontuje - wszystko to łączy z pasją do sportu i parkour. Wieloletni rolkarz lubujący się w jeździe agresywnej (tricki), znakomicie wplatający elementy parkour do swoich przejazdów. Jego profil można znaleźć pod nazwą "Blading Forever".

Radek Rybnik

Kierownik sali

Majki to człowiek z sercem na dłoni, świetny nauczyciel, osoba o nieprzeciętnej cierpliwości i zaangażowaniu. Wszystko to czyni go idealnym zarządzającym kadrą trenerską na naszej sali. Sam praktykuje parkour od wielu lat, stale odwiedzając rozmaite zloty w Polsce i na całym świecie, ukończył również Akademię Wychowania Fizycznego. Jego uśmiech towarzyszy podopiecznym na zajęciach od 2014 roku.

Michał "Majki" Betcher

Kierownik trenerów

Rafał "Ender" Żdżyłowski

Menadżer

Kamila to dobry duch recepcji, jest odpowiedzialna za organizowanie i nadzorowanie jej sprawne funkcjonowania. Wieloletnia tancerka dancehallowa, uczestniczka wielu turniejów, instruktora i propagatorka tańca. Obecnie znakomita specjalistka od rozciągania i wszelkich sztuk związanych z dbaniem o prawidłowe funkcjonowanie organizmu, prowadzi zajęcia z tej tematyki na Movement Arenie.

Kamila Kornas

Trenerka Stretchingu / Recepcjonistka

Dobry duch naszej recepcji 🙂 Julia przybyła do nas aż z Lublina - do miasta przywiodły ją studia, do Movement Areny miłość do ruchu i chęć pracy w młodym i dynamicznym zespole. W przeszłości tańczyła hip-hop i new style, obecnie szuka swojej pasji.

Julia "Jula" Gaćkowska

Recepcjonistka

Karina to zdecydowana i profesjonalna osoba, która doskonale uzupełnia nasz recepcyjny skład. Jej fachowe podejście i rzetelność w połączeniu z własną inicjatywą i szukaniem nowych rozwiązań sprawia, że nasza recepcja funkcjonuje bez problemów.

Karina Grajek

Recepcjonistka

Grzegorz to człowiek tryskający pozytywną energią i emanujący spokojem zarazem. Ceni naturę, równowagę oraz harmonię. Związany z klubem od wielu lat, na sali trenuje swoje umiejętności oraz prowadzi zajęcia dla wielu grup wiekowych. Cały czas rozwija swoją wiedzę i pogłębia doświadczenie pracując z dziećmi i młodzieżą.

Grzegorz Gromnicki

Trener Parkour

Jarek związany jest z Movementem praktycznie od samych początków klubu. Trenował z nami swoje umiejętności jeszcze wtedy, kiedy Movement Arena nie była nawet pomysłem w głowach jej twórców. Dzisiaj prowadzi na sali zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz prowadzi podopiecznych na treningach personalnych. Stale rozwija się, uczy i poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Prawdziwy tytan pracy.

Jarek "Nochal" Sajkowski

Trener Parkour

Damian to człowiek wielu talentów. Przygodę z ruchem rozpoczynał od trenowania i prowadzenia zajęć parkour. Wkrótce później jego zainteresowania pociągnęły go do ukończenia studiów ze specjalizacją trenera gimnastyki i od tamtej pory rozwija się profesjonalnie w tym kierunku. Jednocześnie to on jest autorem grafik i stron internetowych z których wszyscy korzystamy.

Damian "Latynos" Bartelik

Trener Akrobatyki

Energiczny, eksplozywny i charyzmatyczny Kapi jest czynnym członkiem Grupy Pokazowej Klubu Sportowego "Movement". Na Movement Arenie jest trenerem, zajmuje się prowadzeniem zajęć parkour. Prywatnie trenuje parkour oraz elementy trickingu, co widać w jego stylu skakania. Jako ambitny człowiek stawia sobie za cel nieustanne podnoszenie kompetencji trenerskich.

Kacper "Kapi" Maślij

Trener Parkour

"Rysiek" to prawdziwy tytan sportu. Przygodę z ruchem zaczął wieki temu od treningów parkour, potem poznał biegi przeszkodowe OCR, zawody Ninja... i tak toczy się to po dziś dzień. Grzegorz jest czynnym zawodnikiem i startuje w niezliczonej ilości zawodów, w tym w kilku edycjach Ninja Warrior. W międzyczasie zajmuje się filmowaniem, również komercyjnym. Na naszej sali krzewi ducha sportu na zajęciach Ninja!

Grzegorz "Rysiek" Matyszewski

Trener Ninja i Parkour

Krystian to prawdziwy pasjonat sportu. Swoją przygodę ze Street Workoutem rozpoczął 6 lat temu na drążku schowanym w lesie. Nie zważając na niesprzyjające warunki nieustannie dążył do perfekcyjnej formy. 3 lata temu zaczął pasjonować go Freerun i dołączył do swojego arsenału pokaźną ilość salt. Dzisiaj swoją pasję łączy z pracą zajmując się naszą salą, prowadząc WFy, urodziny i treningi personalne. Nie przeszkadza mu to w ciągłym rozwoju, możecie śledzić go na Instagramie!

Krystian "Krycha" Ciapka

Trener Kalisteniki

Ekscentryczny, energiczny, a przy tym pełen pasji do parkour (chyba) już od urodzenia. Olek to urodzony parkourowiec. Od kilkunastu lat obecny na polskiej scenie parkour, obskoczył już niemal każdą miejscówkę w naszym kraju, a także sporo za granicą. Doświadczenie połączone z nieustającą pasją do ruchu to świetna kombinacja cech, która sprawiła, że rozwinął swoje umiejętności do potężnego poziomu.

Olek Konkol

Trener Parkour

Młodzieńcza energia, ogromny zapał do rozwoju, głowa otwarta na nowe doświadczenia - to Piotrek! Wychowany w naszej akademii młodzieniec który swoją miłością do parkour i ruchu chce zarażać kolejne pokolenia młodych skoczków. Od zeszłego roku prowadzi na naszej sali zajęcia, jednocześnie stale dbając o rozwój swoich umiejętności parkourowych i trenerskich.

Piotr Siudem

Trener Parkour

"Born To Trick". Paweł to urodzony talent połączony z latami wytrwałości, ciężkiej pracy i miłości do swojego sportu - trickingu. O jego talencie świadczy fakt, że ewolucje niedostępne dla większości pasjonatów tego sportu (ze względu na ich ultra wysoki poziom trudności) wykonuje z taką lekkością, że wprawia w zdumienie. Swoją pasję zamienia w pracę, a pracę w pasje - chce edukować nowe pokolenia trickerów, a w tym sezonie zaprasza na zajęcia na naszej sali 🙂

Paweł "Dziura" Dziurawiec

Trener Trickingu

Kuba to energiczny, wiecznie uśmiechnięty i pełen młodzieńczego entuzjazmu wychowanek naszego klubu! Trenuje z nami parkour od 2013 roku (wtedy jeszcze na salach na AWFie), a członkiem naszego zespołu jest od 2022 roku. W trakcie zajęć zaraża wszystkich swoją energią i nieposkromioną radością z ruchu.

Jakub Kalinowski

Trener Parkour

Grzegorz, Veget, Niecko Zdrowiej... człowiek renesansu. Jeden z założycieli Klubu Sportowego Movement, wieloletni trener parkour i kalisteniki. Obecnie, wspólnie ze swoją żoną, Żakliną, prowadzi działalność treningowo-dietetyczną, zajmując się treningami pesronalnymi. Poza tym stworzył społeczność ninja "Kolektyw" oraz salę treningową ninja/ocr na terenie gdańskiej stoczni. Występuje regularnie w programie Ninja Warrior oraz wielu zawodach ninja/ocr.

Grzegorz "Veget" Niecko

Trener Kalisteniki

Bruce to odzwierciedlenie pasji do parkour. Jest członkiem społeczności parkour na trójmiejskiej scenie od kilkunastu lat. Jeden z założycieli Klubu Sportowego Movement - w swojej karierze prowadził niezliczone warsztaty, był członkiem grupy pokazowej, współtworzył wiele klubowych inicjatyw. Po dziś dzień aktywnie trenuje oraz prowadzi zajęcia na naszej sali. Jego sylwetka w trakcie wykonywania salta w tył zainspirowała wielu fotografów - po dziś dzień można znaleźć ją w naszych galeriach zdjęciowych z różnych eventów.

Dariusz "Bruce" Oryszczak

Trener Parkour

Rafał aka Miłosz przez kilka lat aktywnie współtworzył nasz obiekt jako jego pracownik, członek grupy pokazowej, a także pasjonat fotografii i filmu. Dzisiaj przeniósł swoje umiejętności na poziom profesjonalny i nierzadko między prywatnymi zleceniami realizuje z nami projekty filmowe, tworzy video i fotorelacje oraz uwiecznia specjalne momenty. Część jego produkcji można obejrzeć na naszym salowym telewizorze.

Rafał "Miłosz" Michałowski

Filmowiec, montażysta

Miłosz to ucieleśnienie radości. Radości z pracy, życia, pasji i wielu innych powodów 🙂 Na naszej sali prowadzi urodziny oraz zajęcia grupowe. Dzięki jego niesamowitej energii i ogromnemu uśmiechowi momentalnie zjednuje sobie podopiecznych.

Miłosz Zając

Trener

Sebastian to pasjonat sportu w ogólnym rozumieniu tego pojęcia. Trenował piłkę nożną, piłkę ręczną oraz judo. Obecnie studiuje na kierunku sport na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Na drugim roku studiów dołączył do naszej ekipy. Ciągle głodny nowej wiedzy - poza godzinami studiów edukuje się oraz prowadzi zajęcia grupowe i treningi personalne na Movement Arenie.

Sebastian Trębiński

Trener

Michał to pasjonat sportów siłowych. Jego przygoda rozpoczęła się ponad 5 lat temu od kalisteniki - do dzisiaj może pochwalić się efektownymi elementami siłowymi tej dyscypliny. Na co dzień energiczny, uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony - dzieci go uwielbiają 🙂 Na naszej sali prowadzi zajęcia dla grup oraz imprezy urodzinowe, ale jak sam mówi, to nie jedyne jego zajęcie. Na co dzień jest masażystą, w czym wydatnie pomaga siła wypracowana na treningach.

Michał Waszczyk

Trener

Dominik Witczak

Trener

Natalia Juszkiewicz

Trener

Młodzieńcza energia, entuzjazm, marzenia i uśmiech to słowa które najlepiej opisują Natalię - kobietę, która podąża za swoją pasją jaką jest cheerleading. Otworzyła własną sekcję, prowadzi zajęcia na kilku różnych poziomach zaawansowania, wyjeżdża i triumfuje ze swoimi zawodniczkami w Polsce i za granicą - w skrócie realizuje swoje marzenia! Na obozach Movement Camp odpowiada za sekcje akrobatyczną i cheerleaderską.

Natalia Malinowska

Trenerka Cheerleadingu

Dmytro Ponomarenko

Trener

Marta Nowak

Trener

Marta Kołodziejska

Trener