Zapisz się

ZAJĘCIA

REZERWACJA ZAJĘĆ

REZERWACJA MIEJSC JEST OBOWIĄZKOWA!

(na każdych zajęciach obowiązuje limit osób)

WAŻNE !!!

Chodzisz do nas na zajęcia?

Nie zakładaj nowego konta!

(przywróć hasło lub napisz do nas – pomożemy)

Konto zakładamy z danymi osoby trenującej!

2. wejdź w GRAFIK, wybierz zajęcia i zarezerwuj miejsce.

3. jeżeli kupiłeś karnet online – zarezerwuj tyle zajęć ile jest w karnecie.

jeżeli coś Ci wypadło, odwołaj rezerwację.

KARNETY

Wszystkie karnety są ważne miesiąc.

(30 dni od pierwszego wejścia)

Karnety obowiązują na wszystkie zajęcia z grafiku.

Przy zakupie pierwszego karnetu obowiązkowy jest zakup karty Movement Arena → dostępna na recepcji → cena 10 zł

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?

KONTAKT

W razie pytań i problemów pisz i dzwoń do nas!

Chętnie pomożemy 🙂

biuro@movementarena.pl

798-798-882

NASZE ZAJĘCIA

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

PARKOUR

Poznaj specjalne techniki Parkour, dzięki którym pokonasz każdą przeszkodę i dostaniesz się, gdzie tylko zechcesz. Pokonaj trasę przeszkód z punktu A do B w szybki i sprawny sposób! Zostań prawdziwym ninja!

ZLOT PARKOUR

Wpadnij poskakać na luzie i poznaj innych uczestników zajęć! Zloty mają charakter freestylowy, każdy skaczę tak jak potrafi, a w między czasie rodzą się ciekawe wyzwania lub trasy.

AKROBATYKA

Chcesz nauczyć się salta? Akrobatyka jest dla Ciebie! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw na bezpiecznym sprzęcie. Airtrack, trampoliny, poducha powietrzna, materace oraz co najważniejsze nasi doświadczeni trenerzy.

FREERUNNING

Uwolnij swoją kreatywność i daj się ponieść fantazji w pokonywaniu przeszkód. Naucz się korzystać z przeszkód w ciekawy efektowny sposób. Salta przez przeszkody, salta od ściany czy kreatywne przejścia. Tego wszystkiego możesz się nauczyć tylko u nas!

KALISTENIKA

Chcesz zbudować prawdziwą siłę? Przyjdź na kalistenikę! Nasi trenerzy nauczą Cię podstaw treningu z własnym ciałem, pomogą zbudować siłę i wymarzoną, umięśnioną sylwetkę, a także spalić tłuszcz.

STRETCHING

Czujesz się obolały i spięty? Miałeś ciężki trening? Przyjdź na rozciąganie, uwolnij się od bólu i rozciągnij mięśnie.

NINJA KIDS

Naucz się pokonywać przeszkody znane z programu NINJA WARRIOR  pod okiem doświadczonych zawodników ninja w wersji dla dzieci. Poznasz specjalne techniki, dzięki którym przejdziesz tor szybciej i łatwiej. Dodatkowo wzmocnisz siłę ramion i będziesz świetnie się bawił!

NINJA DOROŚLI

Naucz się pokonywać przeszkody znane z programu NINJA WARRIOR  pod okiem doświadczonych zawodników ninja w wersji dla dorosłych. Poznasz specjalne techniki, dzięki którym przejdziesz tor szybciej i łatwiej. Dodatkowo wzmocnisz siłę ramion i będziesz świetnie się bawił!

TRENING DOROŚLI

Poznaj specjalne techniki Parkour, dzięki którym pokonasz każdą przeszkodę i dostaniesz się, gdzie tylko zechcesz. Pokonaj trasę przeszkód z punktu A do B w szybki i sprawny sposób! Zostań prawdziwym ninja!