NOWY GRAFIK

Zapisz się!

✅  Tel: 518 213 791,

✅ Mailowo: suwalki@movementarena.pl,

✅ Na miejscu

✅ Online (Poprzez zalogowanie się na swoje konto i klikniecie wybranych zajęć.)


(sprawdź opisy zajęć poniżej)

ZAJĘCIA

AKROBATYKA

Dla wszystkich którzy chcą nauczyć się podniebnych akrobacji! Na zajęciach będziemy pracować nad poprawą sylwetki, koordynacją ruchową, siłą i wytrzymałością. Nauczymy się od podstaw elementów akrobatycznych, a po osiągnięciu odpowiedniej pewności siebie przejdziemy do nauki trudniejszych ewolucji.

Dla kogo?

Dzieci i młodzież 7+

Cele semestru

Podczas zajęć adepci nauczą się podstawowych technik akrobatycznych oraz zaawansowanych.

Przebieg i korzyści z zajęć

Rozgrzewka, część właściwa, wyciszenie. Rozwój dziecka psychomotorycznie wraz ze wzmocnieniem mięśni. Dzięki ćwiczeniom prostuje się i wyszczupla sylwetka. Powiększona jest mobilność całego ciała oraz gibkość. Wzrasta również świadomość ciała ćwiczącego dziecka. Akrobatyka jest dosyć wymagającym sportem kształtująca charakter. Wzmacnia cechy takie jak: nieustępliwość, dążenie do wybranego celu a także wzmacnia ogólną odporność na stres.

Prowadzący: Adrian Rentel

PARKOUR

Lubisz się ruszać? Chciałbyś umieć bezpiecznie i w łatwy sposób pokonywać przeszkody? Tęsknisz za wspinaniem się na drzewa i trzepaki?
Na zajęciach parkour rozwijamy zdolności takie jak: szybkość, kondycję, zręczność, siłę, gibkość, skoczność, sprawność fizyczną, pewność siebie oraz samokontrolę. Parkour to także kształtowanie charakteru i przełamywania barier psychicznych, a wszystko to podczas doskonałej zabawy.

Dla kogo:

Dzieci 7-11, Dzieci i młodzież 12+, Młodzież i dorośli 15+

Cele semestru: Podczas zajęć adepci nauczą się podstawowych technik pokonywania przeszkód: wskakiwania, zeskakiwania, oraz przeskakiwania, a także przemieszczania się w zwisie.

Przebieg zajęć: Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki całego ciała, następnie podczas treningu właściwego nauczane są techniki przemieszczania się, wraz z uwzględnieniem prawidłowej postawy i bezpiecznych wzorców ruchu.

Prowadzący: Erik Modzolewski

CROSS TRENING

Wyrabianie wspaniałej formy, nie tylko sylwetki, ale również siły, koordynacji, wytrzymałości krążeniowo-oddechowej.

Dla kogo?

Młodzież  i Dorośli 14+

Zajęcia dobre dla osób zaczynających ćwiczyć jaki i dla bardziej zawansowanych. Poziom jest dostosowywany do poszczególnych klientów.

Tematyka zajęć

Zajęcia cross to połączenie ćwiczeń z ciężarami, kalisteniki oraz ćwiczeń wydolnościowych, co da nam wysoką sprawność pod każdym kątem. Połączenie tych wszystkich aspektów, połączonych z wytrwałą i cięzką pracą pozwoli stworzyć z nas superatletę.

Przebieg i korzyści z zajęć

Rozgrzewka, aktywacja grup mięśniowych, trening właściwy, lekkie rozciąganie dla poprawy regeneracji – wyciszenie organizmu.

Zajęcia cross to połączenie ćwiczeń z ciężarami, kalisteniki oraz ćwiczeń wydolnościowych, co da nam wysoką sprawność pod każdym kątem. Połączenie tych wszystkich aspektów, połączonych z wytrwałą i ciężką pracą pozwoli stworzyć z nas superatletę.

Prowadzący: Adam Stankiewicz

POWER LIFTING

Wyrabianie wspaniałej formy, nie tylko sylwetki, ale również siły, koordynacji, wytrzymałości krążeniowo-oddechowej.

Dla kogo?

Młodzież  16+, Dorośli 

Zajęcia są dostosowane do sprawności uczestników.

Tematyka zajęć

Trójbój siłowy bazuje na trzech podstawowych wzorcach ruchowych: przysiad, wyciskanie leżąc, martwy ciąg. Trening rozwija siłę mięśni, kontrole nerwowo mięśniową, koordynacje oraz wzorce ruchowe.

Przebieg i korzyści z zajęć

Rozgrzewka, rozciąganie w ruchu, aktywacja grup mięśniowych zaangażowanych w dany dzień treningowy, część podstawowa oraz ćwiczenia akcesoryjn.

Powerlifting to nie tylko trzy podstawowe wzorce ruchowe, ale także liczne ćwiczenia pomocnicze kształtujące całą sylwetkę. Na zajęciach nauczysz się prawidłowej techniki oraz wzmocnisz swoją siłę. Wpłynie to korzystnie na ogólną sprawność, a także wzmocni stawy i mięśnie głębokie.
Pracujemy na stopniu amatorskim jak i zawodowym. Zajęcia stanowią naturalny proces rozwoju dla osób chcących sięgać po większe obciążenia, w bezpieczny i kontrolowany sposób dzięki ciągłej opiece trenerskiej

Prowadzący: Adam Stankiewicz

BOKS

Poznanie w pełnym zakresie podstaw techniki bokserskiej oraz udoskonalenie umiejętności dla osób zaawansowanych.

Dla kogo?

Młodzież  i Dorośli 16+

Zajęcia dobre dla osób początkujących, jaki i dla bardziej zaawansowanych. Poziom jest dostosowywany do poszczególnych klientów.

Tematyka zajęć

Nauka podstaw techniki bokserskiej, wyrabianie koordynacji ruchowej, kondycji i wytrzymałości mięśniowej. Ogólnorozwojowy forma treningów.

Przebieg i korzyści z zajęć

Rozgrzewka, aktywacja grup mięśniowych, ćwiczenia w rękawicach bokserskich, rozciąganie.

Prowadzący: Maciej Suchwałko

 Movement Arena to idealne miejsce do rozwoju swojego ciała, jego siły, kondycji, dynamiki i mobilności. W tym wszystkim, poza profesjonalnym sprzętem i znakomitymi warunkami, mogą pomóc Ci Nasi trenerzy!

Umów się na trening personalny z:

  • power liftingu
  • akrobatyki
  • parkour
  • squasha

Szczegóły pod nr tel: 518 213 791

NINJA – OCR

Wyrabianie wspaniałej formy, nie tylko sylwetki, ale również siły, koordynacji, wytrzymałości krążeniowo-oddechowej.

Dla kogo?

16+

Zajęcia są dostosowane do sprawności uczestników.

Tematyka zajęć

Tory przeszkód ninja i OCR

Przebieg i korzyści z zajęć

Start i ukończenie biegu Runmageddon 3 lub 6km w Ełku w 2022, start i ukończenie toru na zawodach typu ninja/ocr100, udział w castingu do Ninja warrior

Prowadzący: Tomasz Dąbrowski

MOVEMENCIAKI

Dla kogo?

5-8 lat

Zajęcia są dostosowane do sprawności uczestników.

Tematyka zajęć

Ogólnorozwojowe przygotowanie motoryczne z elementami gimnastyki i gimnastyki korekcyjnej

Przebieg i korzyści z zajęć

gry i zabawy na parkour parku z elementami gimnastyki, nauka samodzielnego pokonywania przeszkód oraz podstawowe zasady korzystania z trampolin

Prowadzący: Mateusz Szuliński grupy 6-8, Julia Jonio grupa 5-6

KALISTENIKA/OCR

Dla kogo?

dorośli i młodzież 14+

Zajęcia są dostosowane do sprawności uczestników. Ćwiczenia na własnej masie ciała. 

Tematyka zajęć

Poprawa sprawności utylitarnej. Rzeźba ciała oraz wzmocnienie mięśni głębokich. Nauka wybranych elementów typu muscle up, stanie na rękach, waga przodem, tyłem.

Przebieg i korzyści z zajęć

Rozgrzewka i trening bazowy.

Prowadzący: Mateusz Szuliński

STRETCHING

Dla kogo?

Młodzież  i Dorośli 16+

Zajęcia dobre dla osób początkujących, osób pracujących w pozycji siedzącej jak i stojącej, dla osób trenujących.

Tematyka zajęć

Praca nad mobilnością, zwiększanie zakresów oraz zmniejszaniem ryzyka kontuzji. Pozbywanie się napięcia mięśniowego, co pozwala  a rozluźnienie i relaks.

Przebieg i korzyści z zajęć

Rozgrzewka, ćwiczenia rozciągające i rozluźniające na poszczególne partie mięśniowe.

Prowadzący: Julia Jonio

Adam Stankiewicz


Z wykształcenia ratownik medyczny, pasjonat sportów siłowych (tj. dwubój siłowy, trójbój siłowy czy crossfit) . Licencjonowany instruktor kulturystyki oraz Kettlebell level
1. Posiada rozległą wiedzę z zakresu treningu, odżywiania oraz suplementacji. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Mistrz Polski w Trójboju Siłowym z roku 2019 w federacji WPC. Stale rozwija wiedzę i umiejętności związane ze sportami siłowymi.

Tomasz Dąbrowski

Trenuje parkour od 2015. Od 6 lat bierze udział również w biegach z przeszkodami OCR, w tym w krótkich biegach typu ninja oraz OCR100. Dwukrotny uczestnik programu Ninja Warrior Polska. Współzałożyciel Movement Areny Suwałki, projektówał też Parkour Park nad zalewem Arkadia w Suwałkach.

Julia Jonio


Trenuje od 2019 roku trójbój siłowy. Od tego czasu poświęca niezliczone godziny na doskonalenie swoich umiejętności w tej dziedzinie. Rozwija się również w kierunku masażysty poszerzając swoje horyzonty. Jej cierpliwość i umiejętności do motywowania innych są kluczowe w jej pracy. Julia jest osobą, która jednocześnie zadba o twoje cele jak i o samopoczucie. Sprawdź nowe zajęcia stretching i się o tym przekonaj. 

Maciej Suchwałko

Mistrz Województwa Podlaskiego w Boksie 2016-2019, Vice Mistrz Polski Młodzików 2015 – Poznań, III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2016 – Ząbkowice Śląskie, II miejsce Puchar Polski Juniorów Młodszych 2016 – Grudziądz, III miejsce Mistrzostwa Polski 2017 – Pułtusk, I miejsce Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów 2017 – Grudziądz, III miejsce Puchar Polski Juniorów 2018 – Grudziądz, III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 – 2021 Wałcz, zawodnik reprezentacji Polski. Ukończył trzy letnie studia na kierunku ratownictwa medycznego.

Adrian Rentel

Jest na naszej arenie trenerem akrobatyki. Ćwiczy ok. 15 lat w tym ok. 3 lat akrobatykę. Jest założycielem największego Parkour Parku w Polsce wraz ze stowarzyszeniem The Parkour One. Absolwent pedagogiki i psychologii oraz świetny nauczyciel. Jest stanowczy i bardzo wymagający, ale można się od niego wiele nauczyć.

Erik Modzolewski


Trenuje od 2012 roku. Nawet jak był małym dzieckiem, lubił wspinać się po drzewach. Zawsze stawia przed sobą cel, do którego dąży. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Im trudniejsze wyzwanie przed nim, tym ciekawszy staje się trening, a po osiągnięciu celu większa satysfakcja.

Pomagał w tworzeniu Movement Areny od samego początku i od jej startu prowadzi zajęcia parkour i dla grup zorganizowanych.

Mateusz Szuliński

Specjalizuje się głównie w kalistenice i streetworkoucie. Od 2020 roku intensywnie rozwija swoje umiejętności w dziedzinie gimnastyki ogólnorozwojowej. Posiada również wykształcenie z zakresu Wychowania Fizycznego, zdobyte na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie ukończył kierunek z profilem trener personalny. Posiada uprawnienia instruktora snowboardu z certyfikacją SITS, co świadczy o jej wszechstronności w dziedzinie sportu i aktywności fizycznej.

U NAS MOŻESZ WSZYSTKO!