ATRAKCJE

STREFA SKOKÓW

Wymarzone miejsce do aktywnego spędzania czasu!

Park trampolin z ponad 25 miejscami do skakania, strefa parkour z torem miękkich przeszkód, ogromna poduszka powietrzna do skoków, basen z gąbkami, ścieżki trampolinowe, wielka mata dmuchana (airtrack) to doskonałe atrakcje dla dzieci (od 6 r.ż.) i dla dorosłych!

Tego trzeba spróbować!

Pierwsza w regionie i jedyna w Suwałkach wewnętrzna strefa parkour, czyli bezpieczne skakanie po przeszkodach takich jak drewniane murki, rurki, miękkie kostki czy gumowe walce.

24 trampoliny i 2 długie ścieżki trampolinowe, basen z gąbkami, mata dmuchana „airtrack” – miejsce, w którym oderwiesz się od ziemi i bezpiecznie nauczysz się salt i innych akrobacji.

Skok śmiałka – przełam barierę strachu i skocz z wysokości na naszą poduchę powietrzną!

Specjalistyczna sprężynująca mata, idealna do trenowania wszelakich akrobacji. Odpowiednia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

STREFA DZIECI

Magiczna kraina beztroskiej zabawy kolorowy plac zabaw przystosowany do najmłodszej grupy naszych gości – labirynt z przeszkodami, rozwijające kreatywność piankowe klocki, dmuchaniec z miejscem do skakania i zjeżdżalnią, oraz drzewo wspinaczkowe!

Zapraszamy już od 3 roku życia!

STREFA SIŁY

Miejsce do rozwoju własnego ciała i odreagowanie stresu:

  • poprawa sylwetki – sekcja funkcjonalna/fitness
  • zwiększenie siły i wydolności – sekcja kalisteniki i crossfit

Strefa dla wszystkich od 12 roku życia!

Profesjonalny sprzęt treningowy najwyższej jakości, który zadowoli nawet najbardziej wymagających zawodników. Sztangi olimpijskie, kettle, hantle, obciążenia bumperowe i wiele więcej pozwolą na każdy rodzaj treningu.

Specjalny tor przystosowany do pracy z sankami z obciążeniem. Ogromny dobór wariantów ćwiczeń oraz łatwy sposób zmiany obciążenia czynią z niego idealną metodę treningową.

STREFA SQUASH

Wspaniałe połączenie rozrywki i rywalizacji z aktywnością ruchową! Miejsce idealne zarówno dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tym sportem jak i dla zawodowców. 3 profesjonalne korty przygotowane do gry. Czekają tylko na Was!

SALKI URODZINOWE

2 przestronne, ciekawie zaprojektowane salki urodzinowe, do dyspozycji gości urodzinowych!

U NAS MOŻESZ WSZYSTKO!